Tai chi, Qi Gong, Tomasz Nowakowski, Centrum Taoistických Umění Zlatý Kopec °Golden Hill°

 

News !
6th International Push Hands Meeting in Prague
www.push-hands.cz

Letní soustředění Tchaj-ťi čchüan
Vede Tomasz Nowakowski

Polsko
Tuczno

3 - 15.07.2017

Takle to bylo ve 2013:tai chi class

A film o tom, jak byl tento obraz vytvořený;-)

Tomasz Nowakowski

Google Maps

organizator:

Daniel Żurawski

tel.: (+48) 0 605 660 018
e-mail: Daniel Zurawski
www.taichi.bydgoszcz.pl

 

Tomasz Nowakowski

Narozen 1954 ve Waršavě, učitel tchaj-ťi čchüan

Už od mládí se zajímal o asijskou kulturu a filosofii. Cvičení tchaj-ťi čchüan se začal věnovat před třiceti lety. Zabývá se dvěma styly: Jang a San Feng. Ve stylu Jang pracuje především s tradiční dlouhou formou (108 forem), tchuej-šou a šermem tchaj-ťi. San Feng, poměrně málo známý styl pocházející z jihu Číny, cvičí v interpretaci mistra Ming Wonga. V minulosti měl Tomasz více učitelů, hlavně pak Krzystofa Lozinského. Jeho současným učitelem je mistr Ming Wong C.Y. Od roku 1982 učil Tomasz Nowakowski v mnoha evropských zemích (Polsko, Česko, Rakousko, Slovensko, Francie, Německo, Velká Britanie) a vychoval více než čtyřicet instruktorů umění tchaj-ťi čchüan a čchi-kung.

Ve své výuce se Tomasz Nowakowski soustřeďuje především na chápání principů tchaj-ťi a jejich využití v každodenním životě. Systém tchaj-ťi čchüan chápe jako obor umění a jeho význam vidí v harmonizaci těla a mysli.
V Praze založil Tomasz Nowakowski Centrum taoistických umění Zlatý Kopec. Od roku 2004 spolupracuje s Národní federací Tai Chi Chuan na Tchaiwanu.

 

*Shapes of Balance (English Blog)*........*Refleksje o Taichi (Polski Blog)*

facebookyou tubelinkedin